Sprzęt do inseminacji

KaGen z siedzibą w Inowrocławiu oferuje doskonałej klasy buhaje genomowe. Dysponując długoletnim doświadczeniem w branży, doradza hodowcom w zakresie doboru nasienia buhajów rasy holsztyńsko-fryzyjskiej. Gwarantując dostęp do najnowszych rozwiązań z genetyki, umożliwia doskonalenie stada, co sprzyja rentowności gospodarstwa. Na ofertę składa się nasienie buhajów genomowych, lecz lecz i. KaGen proponuje również sperma buhajów wycenionych na córkach a oprócz tego ras mięsnych. Prowadzi sprzedaż preparatów zapobiegających występowaniu mastitis u zwierząt i wspomagających sztuka lekarska tego schorzenia. Wachlarz obejmuje w dodatku suplementy diety chroniące przed hipokalcemią i również metritis, które można użytkować zarówno interwencyjnie, jak a także profilaktycznie. Oferując buhaje genomowe, KaGen zapewnia profesjonalne wsparcie a także rzetelną obsługę.

  • Tytuł wpisu: Sprzęt do inseminacji
  • Adres witryny: ka-gen.pl
  • Data dodania: 19.03.2022 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.8/10 (5 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Czuła opieka nad dzieckiem Piaseczno

Czuła opieka nad dzieckiem Pi »Dodano - 06.10.2018

Klub dla dzieci w Piasecznie zachęca do skorzystania swojej propozycji. Jeśli zastanawiacie się, gdzie można pozostawić dziecko pod dobrą i fachową opieką, to śmiało możecie do nas przyjść a także zapisać swoje pociechy na nasze kurs. Opieka nad dzieckiem od pierwszego roku życia do lat 4 to nasza specjalizacja. U nas ... zobacz szczegóły wpisu »

Toczenie CNC

Toczenie CNC »Dodano - 08.08.2018

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy działającej w branży usług cnc, to zapraszamy do naszej narzędziowni w Poznaniu. Zajmujemy się zarówno obróbką metali, aluminium, jak i tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, składającym się z flagowych modeli firm dmg mori i mazak. Oferujemy toczenie cnc... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna archiwizacja dokumentów

Profesjonalna archiwizacja do »Dodano - 14.11.2018

Archiwizacja dokumentów i również jej sposoby cały czas się zmieniają a także obecnie nie musimy już w swojej firmie zatrudniać wykształconego archiwisty, który będzie sprawował pieczę nad narastającym zasobem. Do państwa dyspozycji jest nowatorski program ELOoffice, który wykonuje pracę jak najdokładniejszy archiwista... zobacz szczegóły wpisu »

Wysokiej jakości woda do biura Śląsk

Wysokiej jakości woda do biur »Dodano - 16.11.2018

Maar Źródełko to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem branżowym, świadczące usługi w dziedzinie dystrybucji wody pitnej do wszelkiego gatunku obiektów, zarówno o charakterze biznesowym, jak a także prywatnym. Przedsiębiorstwo przykłada szczególnie wagę do wysokiej klasy proponowanych artykułów, co przekła... zobacz szczegóły wpisu »

Suszarka laboratoryjna

Suszarka laboratoryjna »Dodano - 28.11.2018

Wamed to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w projektowaniu, produkowaniu a oprócz tego dystrybucji dobrej jakości aparatury laboratoryjnej a oprócz tego medycznej. Dokładamy wszystkich starań, ażeby nasza propozycja była jak najbardziej aktualna. Sporym atutem jest możliwość wprowadzenia własnych zmian a oprócz ... zobacz szczegóły wpisu »

Wytrzymałe kable koncentryczne

Wytrzymałe kable koncentryczn »Dodano - 15.12.2018

Zapraszam do obejrzenia prowadzonej przez nas strony, na której znajdą Państwo m. in. kable koncentryczne, które są odporne na zakłócenia sygnału w sieci i wytrzymałe na zniszczenie. Mało tego zakup tego kabla nie przyniesie dużych kosztów. Na stronie firmowej mogą Państwo wypatrzyć również propozycję telewizji, a jest... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumacz hiszpańskiego Warszawa

Tłumacz hiszpańskiego Warszaw »Dodano - 21.12.2018

Biuro tłumaczeń Iberica zachęca do zapoznania się z ofertą. Jako profesjonalista wykonuje tłumaczenia hiszpański na nasz język polski. Wszystko wykonuje sprawnie a także w taki sposób wszystko było należycie przetłumaczone. Realizuje przysięgłe tłumaczenia, zarówno dla instytucji państwowych, jak oraz dla klientów pryw... zobacz szczegóły wpisu »

Wysokiej jakości środki funkcjonalne

Wysokiej jakości środki funkc »Dodano - 27.12.2018

Zachęcamy Was do skorzystania z bogatej gamy oferowanych przez nas usług. Na rynku znajdujemy się już od wielu lat, dzięki czemu zyskaliśmy opinie dobrej i solidnej firmy wśród osób korzystających z naszych usług. Oferujemy Wam usługowe mieszanie proszków i usługowe kompresja. Główną działalnością naszej firmy są jedna... zobacz szczegóły wpisu »

Hurtownia srebra - bogaty asortyment

Hurtownia srebra - bogaty aso »Dodano - 24.05.2019

Każda kobieta uwielbia biżuterię. I chyba każda z Pań lubi być nimi obdarowywana. Nasza hurtownia proponuje sprzedaż biżuterii dla podmiotów związanych z branżą jubilerską. Tutaj będziesz mógł nabyć nietuzinkową biżuterię która skradnie serca Twoich Klientów, a to wszystko w rozsądnej cenie. Nasza hurtownia biżuterii s... zobacz szczegóły wpisu »

Obsługa celna mazowieckie - Agencja Olmax

Obsługa celna mazowieckie - A »Dodano - 17.01.2021

Agencja celna OLMAX funkcjonuje na rynku od 1996 roku i również para się usługami dotyczącymi obrotu towarami zagranicznymi. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie oraz dużą wiedzę a także do każdego z klientów podchodzą na sposób indywidualny. Proponujemy państwu dobre warunki w ciągu obrotu towarami spoza Unii ... zobacz szczegóły wpisu »