Podkategoria: Kursy i szkolenia

Szkolenia kosztorysowanie

Szkolenia kosztorysowanie »Dodano - 06.11.2018

Szkolenia z kosztorysowania oferowane przez naszą firmę to autorski program, który realizujemy od wielu lat szkoląc personel w firmach budowlanych. Kursy z obsługi programów Norma odbywają się w kilkuosobowych grupach, dzięki temu trener ma czas na indywidualne podejście do każdego z uczestników oraz na dostosowanie po... zobacz szczegóły wpisu »

Asystentka stomatologiczna Tarnów

Asystentka stomatologiczna Ta »Dodano - 05.10.2018

Szkoły policealne dają szansę rozwoju wszystkim tym, którzy chcą kontynuować naukę, lecz nie na studiach wyższych. Pozwalają bowiem zyskać konkretne oraz pożądane na rynku umiejętności. Niepubliczna Szkoła Biznesu kształci na popularnych kierunkach - terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny... zobacz szczegóły wpisu »

Osk lider

Osk lider »Dodano - 20.11.2018

Dzisiaj posiadamy do dyspozycji niezwykle mnóstwo udogodnień, ale sporo z nich wymaga wcześniejszej nauki. Tak z gwarancją dzieje się w wypadku motoryzacji. Na pewno jeżdżenie własnym autem jest o wiele bardziej komfortowe niż poruszanie się publicznymi środkami transportu. W owej drugiej kwestii musimy liczyć się z wi... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy online dla nauczycieli angielskiego

Kursy online dla nauczycieli »Dodano - 30.10.2021

Wykształcenie jest bardzo ważna. Można zacząć się uczyć w każdym wieku. Co prawda potocznie uznaje się, że najwięcej uczą się najmłodsi. Czy jakkolwiek po prawdzie tak jest? Nauka towarzyszy każdemu z nas. Szkoła może być kontynuowana na różnym etapie życia. Szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego mogą być komple... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: