Tachoprądnica napięcia stałego - www.wamel.com.pl

WAMEL Silniki Elektryczne to polska firma zajmująca się produkcją silników elektrycznych, o czym informuje już sama nazwa przedsiębiorstwa. WAMEL posiada dużą ilość produktów. Wśród nich są motoreduktory prądu stałego a także zmiennego, silniki z magnesami trwałymi, silniki uniwersalne, silniki prądu zmiennego oraz stałego, tachoprądnice napięcia stałego a oprócz tego naturalnie artykuły wytwarzane na specjalne zamówienie klienta. Początki przedsiębiorstwa to rok kalendarzowy 1945. Oznacza to, że WAMEL działa już przeszło 73 lata. Fakt ten sprawia, że jest to firma, która o silnikach elektrycznych wie raczej wszystko. Wyroby tego warszawskiego producenta są cenione oraz cieszą się dużym uznaniem między klientów. WAMEL swoją siedzibę ma usytuowaną w Warszawie przy ul. Krakowiaków 18. Za to odział produkcyjny mieści się w Jankach przy Al. Krakowskiej 12.

  • Tytuł wpisu: Tachoprądnica napięcia stałego - www.wamel.com.pl
  • Adres witryny: www.wamel.com.pl
  • Data dodania: 29.11.2018 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.7/10 (17 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Teflon Bydgoszcz

Teflon Bydgoszcz »Dodano - 20.11.2018

Jeśli szukają Państwo najlepszej klasy materiałów termoizolacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem bydgoskiej firmy Graftex. Działamy na rynku ponad 18 lat, kierując swoją ofertę do Klientów z całej Polski. Proponujemy artykuły uznanych marek tego rodzaju jak Klinger, Polonit czy Ensinger. Nasz katalog pr... zobacz szczegóły wpisu »

Http://www.metallexpres.pl - blachy aluminiowe

Http://www.metallexpres.pl - »Dodano - 02.10.2018

Zakład pracy Metall-Expres trudni się w sprzedaży metali nieżelaznych na obszarze kraju i również Unii Europejskiej. Są to najwyższej jakości wyroby produkowane z m. in. aluminium, miedzi a także mosiądzu. Duże doświadczenie oraz szeroka wiedza sprawiły, że propozycja przedsiębiorstwa cieszy się niemałym zainteresowani... zobacz szczegóły wpisu »

Kabina do lakierowania

Kabina do lakierowania »Dodano - 20.11.2018

Zajmujesz się malowaniem a oprócz tego śrutowaniem? Chcesz rozszerzyć swoją firmę? Jeśli tak to ciepło namawiamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy. Trudnimy się dostarczaniem, montowaniem i produkcją najlepszej klasy kabin do śrutowania, kabin malarskich a oprócz tego kabin do metalizacji. Wszystkie z naszych... zobacz szczegóły wpisu »

Prefabrykacja płyt

Prefabrykacja płyt »Dodano - 27.12.2018

Przedsiębiorstwo Tomar to niekwestionowana tradycja, która umożliwiła nam na wyrobienie sobie perfekcyjnej opinii między naszych klientów. Na przestrzeni wielu lat udało nam się nawiązać współpracę z licznymi przedsiębiorstwami, które wystawiają nam pozytywną opinię. Cięcie kompozytów, to nasza specjalizacja. Gwarantuj... zobacz szczegóły wpisu »

Pasta uszczelniająca

Pasta uszczelniająca »Dodano - 29.04.2019

Przedsiębiorstwo Agam od ponad 25 lat funkcjonuje w zakresie wytwarzania a oprócz tego dystrybucji artykułów do uszczelniania, lutowniczych a także chemii instalacyjnej. Oferta firmy jest skierowana zarówno do odbiorców polskich a oprócz tego zagranicznych. Przedsiębiorstwa Agam oferuje osobom a także firmom, które zaj... zobacz szczegóły wpisu »

Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa »Dodano - 07.05.2019

MAC GRAF to wieloletnie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości materiałów opakowaniowych. W propozycji znajdują się między innymi profile ochronne, taśma PP, folie pęcherzykowe, folie stretch, a także multum innych. Szeroki wybór sprawia, że każdy wyszuka coś odpowiedniego dla siebie. O... zobacz szczegóły wpisu »

Profile aluminiowe

Profile aluminiowe »Dodano - 29.11.2020

JORDAN matcon to firma trudniąca się dystrybucją najwyższej klasy materiałów a także komponentów do budowy maszyn. Przedsiębiorstwo to zaopatruje przede wszystkim firmy zajmujące branżą obróbki metali, czy tylko szeroko rozumianą budową maszyn. Co ciekawe, JORDAN matcon na polskim rynku utrzymuje się aż od 2001 roku, m... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi - badania phased array

Usługi - badania phased array »Dodano - 30.01.2021

Firma Koli to firma polska, działająca na rynku już od 1991 roku. W czasie wielu dekad swojego istnienia firma ta w szeregu przypadków inwestowała w poszerzanie a oprócz tego ulepszanie jej oferty. Specjalnością Koli są badania nieniszczące przeprowadzane na konstrukcjach metalowych. Wraz z rozwojem tej dziedziny, w of... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne pługi dłutowe

Profesjonalne pługi dłutowe »Dodano - 30.01.2022

Znajdująca się w Gliwicach przedsiębiorstwo Mandam dysponuje wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn rolniczych. Działa zarówno na rynku krajowym, jak a także zagranicznym. Oferuje spory wybór produktów wyposażonych w nowoczesne rozwiązania techniczne ułatwiające ich obsługę. Wyróżniają się one szaro-pomarańczowo... zobacz szczegóły wpisu »

Usługa czyszczenia przemysłowego suchym lodem

Usługa czyszczenia przemysłow »Dodano - 29.09.2022

Usługa czyszczenia suchym lodem wykonywana jest na terenie całego kraju. W trakcie czyszczenia korzystamy z doskonałych parametrów urządzenia AscoJet 1701. Urządzenie do czyszczenia sprawdza się w każdych warunkach. Czyszczenie suchym lodem wykonywane jest przy pomocy medium czyszczącym, jakim jest granulat suchego lod... zobacz szczegóły wpisu »