Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

Zapraszamy do Dental Ceramic Studio w Gdańsku, które posiada wieloletnią praktykę zarówno w kraju jak i za granicą. Oferujemy pacjentom konsultacje z technikiem przy doborze kształtu i koloru licówek. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w dni robocze od 10-17. Zapewniamy także możliwość zrobienia fotograficznej dokumentacji przeprowadzonych prac. Naszym priorytetem jest funkcjonalność i estetyka. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże skomplikowane prace protetyczne jak i mniejsze naprawy protez. Współpracujemy także z innymi gabinetami stomatologicznymi w zakresie wykonania prac protetycznych. Zapraszamy państwa do naszej lokalizacji na Starym Mieście w Gdańsku.

Oceń stronę

Ocena: 1.7/10 (35 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dobry stomatolog olsztyn

Dobry stomatolog olsztyn »Dodano - 04.10.2018

Choć wachlarz usług świadczonych przez stomatologa jest bardzo szeroki, to niektóre z nich wykonywane są częściej niż inne. Tak właśnie jest z usuwaniem ósemek, zabiegiem, który wykonuje dobry stomatolog Olsztyn. Często pacjenci pytają czy ich zęby mądrości muszą zostać usunięte. Na każdy przypadek patrzymy indywidualn... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Piła

Stomatolog Piła »Dodano - 04.10.2018

Klinika dentystyczna Twój Stomatolog z Czarnkowa z przyjemnością prezentuje Państwu swoją ofertę medyczną. Nasza klinika zajmuje się bardzo szerokim zakresem działań stomatologicznych. Wchodzą w nie takie kwestie jak przykładowo chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, implanty zębowe, profilaktyka. protetyka, sto... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Ostrowiec

Dentysta Ostrowiec »Dodano - 26.11.2018

Chciałbyś mieć zadbany uśmiech? ale boisz się nieprzyjemnego leczenia? Z nami Twoje obawy odejmą w niepamięć. Nasz specjalistyczny gabinet stomatologiczny świadczy zabiegi między innymi z zakresu leczenia kanałowego, protetyki czy stomatologii dziecięcej. Nasi lekarze posiadają długoletnie doświadczenie potwierdzone li... zobacz szczegóły wpisu »

Ginekolog Warszawa

Ginekolog Warszawa »Dodano - 12.06.2019

Odwiedzenie ginekologa to dla mnóstwa pań mało przyjemne i zwykle bardzo stresujące wydarzenie. Z tego powodu w tej przychodni staramy się o to, aby odbywało się bez stresu i żadnych komplikacji. W ofercie przychodni są oczywiście najważniejsze badania ginekologiczne, w tym USG prenatalne, mammografia i cytologia. Wykw... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna »Dodano - 19.01.2020

Chirurgia stomatologiczna jest częścią medycyny, która łączy ze sobą elementy medycyny ogólnej, chirurgii plastycznej i stomatologicznej. Polega na leczeniu chorób jamy ustnej także zębów, tkanek miękkich, szczęki oraz twarzoczaszki. Na oddział chirurgii szczękowej przyjmują zawiłe przypadki, do których należą na przyk... zobacz szczegóły wpisu »

Krzesełka stomatologiczne

Krzesełka stomatologiczne »Dodano - 29.12.2020

Gabinetów stomatologicznych nie brakuje w polskich miastach. Każdy z nich musi być wyposażony w zaadaptowany sprzęt, tak aby standardowo pracować i również obsługiwać pacjentów. Przedsiębiorstwo Tech-Med z Krakowa powstała z myślą o tym, by zagwarantować dostęp do najlepszego wyposażenia dla gabinetów stomatologicznych... zobacz szczegóły wpisu »

Sprawdzony dentysta Jastrzębie Zdrój

Sprawdzony dentysta Jastrzębi »Dodano - 10.01.2021

Namawiamy do skorzystania z kompleksowych usług stomatologicznych, o ile chcecie zadbać o ładny wygląd swoich zębów. Jesteśmy kliniką stomatologiczną, gdzie nasamprzód proponujemy diagnostykę, a później kompleksowe leczenie. Pośród naszych usług znajdziecie ortodoncję, leczenie kanałowe, stomatologię estetyczną, chirur... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog

Stomatolog »Dodano - 26.07.2022

Najstarszym faktem dotyczącym leczenia stomatologicznego jest liczący 14 tys. lat szkielet młodego mężczyzny we włoskich Dolomitach, kiedy na zębie trzonowym był duży ubytek. Na nim są ślady wydrapywania zmian próchniczych. Także inne historyczne znalezisko archeologiczne to w Mehrgarh w Pakistanie sprzed 9–7, 5 tys. l... zobacz szczegóły wpisu »

Piękne zęby

Piękne zęby »Dodano - 12.07.2023

Piękno to niezwykle istotny aspekt w społeczeństwie. Po wyglądzie analizujemy siebie nawzajem. Pierwsze wrażenie robi się wyłącznie na podstawie wizerunku. Oczywiście nie jest to najważniejsze, lecz posiada wysoką pozycję w hierarchii wartości. Trzeba zaznaczyć, iż wizerunek idzie w parze ze zdrowiem. Przeto trzeba dba... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Swarzędz

Dentysta Swarzędz »Dodano - 24.11.2023

Czy poszukujesz doświadczonego stomatologa w Swarzędzu, gotowego zagwarantować Tobie fachową opiekę dentystyczną? Twój poszukiwany cel jest dziś na wyciągnięcie ręki – witamy Cię na stronie elektronicznej SwaDent. pl, Twym kluczowym źródle zdrowia jamy ustnej w Swarzędzu! Profesjonalny Dentysta Swarzędz - Twe Zdrowie w... zobacz szczegóły wpisu »