Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku

Wbrew pozorom osób cierpiących na choroby rzadkie jest sporo. Spora tych osób postrzegana jest jako osoby zdrowe gdyż na pierwszy rzut oka nie widać po nich objawów choroby. Problemem jest odpowiednia diagnoza która pozwala w późniejszym czasie pomóc w doborze odpowiednich leków które zapobiegną dalszemu rozwojowi choroby. Na większość tych chorób nie ma leku ze względu na to że to leki sieroce i wydaje się że są nieopłacalne w produkcji. Osobą chorym zostało w zasadzie testowanie różnego typu specyfików czy są odpowiednie czy nie. W moim przypadku Miopatia Mitochondrialna częściowo znana jest lekarzom i w niektórych przypadkach zalecane wspomagacze pomagają. Moją osobę ostatecznie zdiagnozowano w 2014 roku w Klinice neurologii WUM. Od tamtej pory jestem pod stałą opieką poradni chorób mięśni.

Pracując na ½ etatu ciężko było by mi pokryć wszystkie wydatki związane z chorobą. Ale dołączyłem do fundacji AVALON ( Organizacja Pożytku Publicznego non-profit ) i dzięki temu mogę prowadzić akcje promocyjne przekaż 1% podatku gdzie darowizny trafiają właśnie na subkonto fundacji. Chcesz pomóc bezinteresownie, dołącz do moich darczyńców:

• Podaj prawidłowo KRS 0000270809 to identyfikator fundacji AVALON
• Konieczne jest wskazanie celu szczegółowego: Koniew 4907 aby trafiło do mnie
• No i ostatnie kwestia to wyliczenie 1% podatku jaki mi przekazujesz

Na początku roku w mieście można spotkać kampanię „Zostaw swój jeden procent w Zabrzu” – możesz dołączyć i Ty ( nawet nie będąc mieszkańcem Zabrza ). Przekazywać wspomniany 1% podatku można w terminie od 15. 02 do 30. 04 w większości deklaracji podatkowych. Przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje a wspiera potrzebujących bardziej niż myślisz. Każda darowizna nawet mała się liczy, podsumowując w październiku wszystko co wpłynęło pozwala pokryć większą część wydatków.

  • Tytuł wpisu: Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku
  • Adres witryny: www.miopatia.pl
  • Data dodania: 20.05.2021 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.0/10 (11 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Spislekarzy.ovh

Spislekarzy.ovh »Dodano - 08.10.2017

jeśli chcesz dowiedzieć się co to za portal, to po prostu do nas zajrzyj i się dowiesz, no ale skoro najpierw woli ktoś wiedzieć o co chodzi, to ci powiem że to strona www ze spisem lekarzy o różnych specjalnościach którzy się mogą u nas wypromować oraz pomagać ludziom w ich problemach, a pewnie powiesz, po co mi to sk... zobacz szczegóły wpisu »

Choroby piersi Katowice

Choroby piersi Katowice »Dodano - 16.10.2018

Chorobą, która dotyka coraz ogromniejszą ilość pań jest rak piersi. Niewątpliwie czym szybciej pozostanie on zdiagnozowany, tym większą szanse mamy do to, że całkiem wyzdrowiejemy i że w ciesze leczenie nie będzie trzeba przeprowadzić mastektomii, więc także usunięcia pierś. Nie wszelkie kobiety zdają sobie sprawę z te... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja prywatnie dzieci w Gdańsku

Rehabilitacja prywatnie dziec »Dodano - 29.11.2018

Mózgowe porażenie dziecięce w Trójmieście jest zaburzeniem dotyczącym sfery trwałych zaburzeń. Jest ono pomiędzy innymi podstawą ograniczenia w wykonywaniu standardowych czynności. Można stwierdzić, iż mózgowe porażenie dziecięce jest zaburzeniem wrodzonym, bowiem powstaje ono podczas życia płodowego. Przez toż schorze... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna poradnia genetyczna

Profesjonalna poradnia genety »Dodano - 29.11.2018

Jesteśmy doświadczoną przychodnią zajmującą się w głównej mierze genetyką kliniczną i przeprowadzaniem diagnostyki genetycznej. Nasze usługi obejmują takie prace jak badanie niepłodności małżeńskiej, prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka ewentualnie bez liku innych usług z tym związanych. W dodatku nasza firma zajmuje się... zobacz szczegóły wpisu »

Skuteczna kinezyterapia Kraków

Skuteczna kinezyterapia Krakó »Dodano - 08.04.2019

Przedsiębiorstwo Orto-Sport to najlepsi rehabilitanci oraz fizjoterapeuci, którzy rozumie się samo przez się pomogą Wam powrócić do pełni sił. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia medycyny, które pozwalają nam na do tej pory lepszą diagnostykę naszych pacjentów, którzy trafiają do nas po przeb... zobacz szczegóły wpisu »

Rezonans magnetyczny z kontrastem Warszawa Bemowo Bielany – MRI

Rezonans magnetyczny z kontra »Dodano - 22.04.2020

W sztuce lekarskiej najważniejsza jest szybka, wydajna oraz w głównej mierze precyzyjna diagnostyka schorzenia. Kiedy doktor wie, co dolega pacjentowi - może wdrożyć konkretne leczenie bądź też zalecić pacjentowi dobrą profilaktykę. W MRI Diagnostyka Warszawa skupiamy się na tym, żeby pomagać pacjentom oraz doktorom, w... zobacz szczegóły wpisu »

Sprawdzony dentysta Jastrzębie Zdrój

Sprawdzony dentysta Jastrzębi »Dodano - 10.01.2021

Namawiamy do skorzystania z kompleksowych usług stomatologicznych, o ile chcecie zadbać o ładny wygląd swoich zębów. Jesteśmy kliniką stomatologiczną, gdzie nasamprzód proponujemy diagnostykę, a później kompleksowe leczenie. Pośród naszych usług znajdziecie ortodoncję, leczenie kanałowe, stomatologię estetyczną, chirur... zobacz szczegóły wpisu »

Wewnętrzny głos

Wewnętrzny głos »Dodano - 23.03.2021

Dosłownie każdy człowiek jest złożonością duszy i ciała. Znaczy to, iż ma potrzeby spośród nimi związane. Jakkolwiek nie zawsze jest łatwo zrealizować takie potrzeby. Następuje to przede wszystkim spośród faktu takowego, iż otoczenie wywiera swego typu presję. Stąd też nie warto nieustannie postępować w ten sposób jak ... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja po alloplastyce Gdańsk i Sopot

Rehabilitacja po alloplastyce »Dodano - 20.09.2021

Zdrowie jest to stan, w jakim jest pełny intelektualny oraz fizyczny dobrostan. Dodatkowo określa się go jeszcze jako brak choroby. Zdrowy człowiek zachowuje harmonię pomiędzy nim, a jego otoczeniem, gdzie odpowiednio reaguje na wszelakie przemiany oraz ma zdolność adaptacji. Zdrowie można stracić nie jedynie w efekcie... zobacz szczegóły wpisu »

Diabetolog Rzeszów

Diabetolog Rzeszów »Dodano - 17.10.2022

Obecna medycyna poczyniła wielkie postępy. Otóż widać to poniekąd w porównaniu do zwiększonej liczbie wyleczeń w przeciwieństwie do lat ubiegłych. Poza tym też jest mniejsza zachorowalność. Ludzie posiadają jeszcze większą świadomość tego w jakim mogą, czy także w jakim są stanie. Dzieje się to za kwestią szczególnie d... zobacz szczegóły wpisu »