Usługi Porządkowe Warszawa - Clar System

Clar System to dynamicznie rozwijająca się firma, skupiająca profesjonalistów z szeroką wiedzą i doświadczeniem w branży usług porządkowych. Nasza pasja i zaangażowanie pozwoliły nam stać się liderem w sektorze. Działamy w wielu miastach, takich jak np. Poznań, Gorzów Wielkopolski i Warszawa, zapewniając kompleksowe rozwiązania. Nasze usługi obejmują dezynfekcję, techniczną obsługę obiektów, sprzątanie galerii handlowych, szpitali i wiele więcej. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego nasza wykwalifikowana kadra zajmuje się również ochroną mienia. Jeśli szukasz profesjonalizmu i skuteczności, to jesteśmy odpowiednim partnerem dla Ciebie.

Oceń stronę

Ocena: 3.3/10 (4 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dezynsekcja usuwanie insektów pluskwa

Dezynsekcja usuwanie insektów »Dodano - 25.11.2017

Pluskwa domowa atakuje w nocy, w trakcie snu swojej ofiary. Są to małe, twarde insekty, nie mają skrzydeł dzięki temu w mniejszym stopniu mogą się rozprzestrzeniać. Usuwanie pluskwy jest bardzo trudne, największy problem stanowi zlokalizowanie miejsc w których się lęgną. Żywią się krwią jak komary, potrafią zarazić gro... zobacz szczegóły wpisu »

Dekoracje ślubne Toruń

Dekoracje ślubne Toruń »Dodano - 16.10.2018

Studio dekoracji La Rosa przygotowuje wystrój na jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu. Ceremonia Ślubna i przyjęcie weselne to chwila, którą musimy w stosowny sposób zaakcentować, aby olśnić zarówno Państwa Młodych jak i ich przyjaciół. La Rosa zrobi wszystko, żeby spełnić Państwa oczekiwania. Oferujemy dekoracje ... zobacz szczegóły wpisu »

Wywóz śmieci rumia

Wywóz śmieci rumia »Dodano - 16.10.2018

Namawiamy do skorzystania z możliwości zamówienia pojemników lub worków przez internet. Już teraz odwiedźcie naszą stronę, gdzie możecie dokonać całego zamówienia. Wspólnie zadbajmy o środowisko oraz sprawmy, że wszystkie Wasze nieczystości zostaną poddane recyklingowi czy też zostaną wywiezione w odpowiednie nawiasem ... zobacz szczegóły wpisu »

Skup złomu

Skup złomu »Dodano - 16.10.2018

Zakład pracy usług komunalnych ?Hak? S. Burczyński swoją działalność rozpoczęło na rynku lokalnym od 1992 roku. Firma z początku swojej działalności oferowała odbiór odpadów komunalnych od podmiotów gospodarczych. Niemniej jednak razem z rozwojem rozszerzyła swoją propozycję o odbiór odpadów niebezpiecznych. Selektywna... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir »Dodano - 08.05.2020

Govir jest liderem w branży w zakresie eliminowania zagrożeń biologicznych, w tym dezynfekcji pomieszczeń dotkniętych koronawirusem. Pozyskane przez Govir certyfikaty najlepiej podkreślają najwyższą jakość naszych usług oraz to, że jako zespół specjalistów najbardziej efektywna i aktywna dezynfekcja obiektów przez zamg... zobacz szczegóły wpisu »

Malowanie jachtu ksiegowe

Malowanie jachtu ksiegowe »Dodano - 22.12.2020

Wszelki z nas marzy o tym, by gdzieś wyjechać. Jest to całkiem zrozumiała sprawa. Gdyż nie posiada człowieka który całe życie pragnąłby siedzieć w domu. Bezsprzecznie przy dzisiejszej technologii to dziś w domu nie można się nudzić. Gdyż można przeżyć przygodę życia już bez wychodzenia z domu. Starczy włączyć komputer ... zobacz szczegóły wpisu »

Budownictwo Inowrocław

Budownictwo Inowrocław »Dodano - 18.01.2021

Życie w społeczeństwie można spośród całkowitą pewnością określić jako przemiany. Dzieje się to przez nieustające zaciekawienie światem. Człowiek non stop zmierza do takiego, żeby wiedzieć coś więcej. Przeto też podejmuje rozmaitego typu próby. Najdoskonalszą nauką jest taka poprzez praktykę. Dzięki wytrwałości wielu l... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynfekcja Olsztyn

Dezynfekcja Olsztyn »Dodano - 25.05.2021

świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, tak dalece osób ma duży dylemat z pozbyciem się szkodników, z tej przyczyny powstała nasza firma, by ułatwić Państwu to zagadnienie. Naszą specjalnością jest odszczurzanie i również kompleksowa dezynfekcja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem... zobacz szczegóły wpisu »

LW Technic - Przemysłowe mycie, Clean Room

LW Technic - Przemysłowe myci »Dodano - 16.08.2023

LW Technic to specjalista w dziedzinie maszyn myjących i czyszczenia linii produkcyjnych. Nasza oferta obejmuje zaawansowane maszyny myjące, w tym myjki ultradźwiękowe, które zapewniają doskonałe rezultaty. Dla tych, którzy szukają oszczędności, mamy używane maszyny myjące w doskonałym stanie. Nasz serwis to nie tylko ... zobacz szczegóły wpisu »

Prim - Ciężkie Maszyny

Prim - Ciężkie Maszyny »Dodano - 02.10.2023

Prim - Twój towarzysz w dziedzinie budowlanejJesteśmy przedsiębiorstwem, które żyje pasją do budownictwa, wierząc, że każde przedsięwzięcie, niezależnie od jego skali, zasługuje na fachowe traktowanie i najwyższy standard realizacji. Prim – to pionier w obszarze prac ziemnych, konstrukcji dróg, rozbiórek oraz innych sp... zobacz szczegóły wpisu »